Aby to fungovalo

Předpoklady fungující spolupráce

Při budování otevřeného a zároveň důvěrného vztahu jsou důležitá nejen slova, ale také řeč těla a vzájemná sympatie. Nejefektivnější jsou osobní setkání, kdy si klient může zažít sílu koučovacích technik, včetně práce s podvědomím. Jsme tu i pro klienty, kteří preferují příjemnou anonymitu nebo praktičnost telefonního hovoru nebo skypu. At´se rozhodnete jakkoli, nejdůležitější je, abyste se s koučem či analytikem cítili dobře.

Bez závazku - první schůzka zdarma.

Tato nezávazná schůzka vám má napovědět, zda mátě chuť řešit své věci námi. Vysvětlíme vám způsob práce a její principy. Stanovíme témata a cíle. Naplánujeme četnost setkání a finanční podmínky. To vše se ovšem může během spolupráce změnit.

100% garance vrácení peněz v průběhu celé spolupráce

Nic neriskujete – můžete jen získat. Pokud naznáte, že některé sezení vám nic nepřineslo, bez otázek vám peníze vrátíme.

Cena za vaši odvahu jít do toho

Standardní cena za 1 hodinu koučinku je 1 000 korun. Při prvních setkáních však klienti potřebují i dvě hodiny na to, aby se v klidu mohli tématem zabývat a také zjistit, jak jim koučování vyhovuje. Aby vám opravdu nic nebránilo koučink vyzkoušet, nabízíme vám

TESTOVACÍ BALÍČEK 3 schůzky po dvou hodinách za 2 900 korun.

Pokud se na první seznamovací hodině zdarma rozhodnete v koučinku přímo pokračovat, nabízíme vám další hodinu za 500 korun. Budete mít tedy dvě hodiny koučinku za 500 korun.

Koučink je báječný nástroj i životní styl. Někteří klienti jsou z počátku skeptičtí, ale podvědomí nenechá věci v klidu. Přáli bychom si, abyste to zažili.

Testovací balíček platí pro všechny druhy koučinku. Další případnou spolupráci dohodneme tak, aby vyhovovala oběma stranám a v neposlední řadě se potkala s vaším rozpočtem.

Cena analýzy - terapie je 800 korun za hodinu.

Udělejte první krok a objednejte se na nezávaznou schůzku nebo se na cokoli zeptejte.

Jsem tu pro vás.

Reference

 • Ahoj Ilono, kam se až člověk musí dostat, až k pudu sebezáchovy, aby pro své přežití poničil všechno a všechny a bylo mu to fuk. Dnes to beru jako vlastní pozitiva a hlavně dokázat se odrazit od dna, i když za pomoci mé osobní koučky, tedy tebe. Myslím, že bez tebe by to trvalo déle, ale přišlo by to. Samozřejmě ti děkuji. Upřímně. Tím pádem začínám chápat smysl koučování a začínám to celé vidět jako dobrou věc. Což doteď jsem vnímala jako americkej nesmysl. Nejsem sice zcela přesvědčená, ale má to nějaký smysl a myslí, že ti to jde. Připni si za mne hvězdičku.

  Linda Burianová, anesteziolog, FN Brno
 • Ilona má talent burcovat ve vás otázky, které postupně mění vaše zažité stereotypy. Je přitom velmi přirozená a vždy perfektně připravená empatická žena

  Do mého života vnesla podporu i povzbuzení, umění odhalit proč některé věci nejdou tak jak bych si přála.

  Motivuje k sebepoznávání a s nadšením jí vlastním umí nasměrovat ke změnám osobním i profesním.

  Koučink s Ilonou mohu všem, kteří stále hledají a nenacházení jen doporučit.

  Mgr. Barbara Brychtová, majitelka penzionu
 • Jana umí s nekonečnou trpělivostí naslouchat a svými znalostmi a neochvějnou intuicí nalézt příčiny i nevědomé vzorce duševního trápení. Byla a je mi oporou v nejtěžších okamžicích. Když selže všechno, ona nikdy. Díky. Sofie.

  Sofie

Ebook zdarma

Slova, která mohou zabíjet
Jak přežít verbální násilí

Zaslat e-book zdarma