Trans a techniky NLP - pomocníci při hubnutí - workshop

Workshop pro všechny, kdo chtějí stimulovat svoje nevědomí pomocí tzv. transu a podobných technik NLP. Je to BEZPEČNÝ způsob, jak obejít vědomý odpor svého vědomí.

Workshop vede Ilona Musilová, koucterapie.cz.

Tentokrát se zaměříme na HUBNUTÍ pomocí technik neurolingvistického programování.  Trans není všelék, je to pomocník k překonání situací, na které sami nestačíme tím, že je PŘEPROGRAMUJEME.

Příklad:  Klient si večer dá sklenici vína a dostanete nekontrolovatelný hlad nebo chuť a není schopen se ovládnout, aby nesnědl nežádoucí množství jídla. Po aplikaci transu se popsaná situace již nikdy nezopakovala.

Projdeme si různé techniky NLP a sami si vyzkoušíte, jak fungují.

Naučíte se, jak je využít nejen pro sebe, ale i pro své okolí.

Techniky lze aplikovat na různorodé životní situace, kdyje nutné požádat o pomoc naše nevědomí.

 

Přihlášky posílejte prosím na : imusilovaemail.cz

Informace: tel: +420 731 172 584

 Cena workshopu  690 Kč

 

Těším se na viděnou

Reference

 • Ahoj Ilono, kam se až člověk musí dostat, až k pudu sebezáchovy, aby pro své přežití poničil všechno a všechny a bylo mu to fuk. Dnes to beru jako vlastní pozitiva a hlavně dokázat se odrazit od dna, i když za pomoci mé osobní koučky, tedy tebe. Myslím, že bez tebe by to trvalo déle, ale přišlo by to. Samozřejmě ti děkuji. Upřímně. Tím pádem začínám chápat smysl koučování a začínám to celé vidět jako dobrou věc. Což doteď jsem vnímala jako americkej nesmysl. Nejsem sice zcela přesvědčená, ale má to nějaký smysl a myslí, že ti to jde. Připni si za mne hvězdičku.

  Linda Burianová, anesteziolog, FN Brno
 • Ilona má talent burcovat ve vás otázky, které postupně mění vaše zažité stereotypy. Je přitom velmi přirozená a vždy perfektně připravená empatická žena

  Do mého života vnesla podporu i povzbuzení, umění odhalit proč některé věci nejdou tak jak bych si přála.

  Motivuje k sebepoznávání a s nadšením jí vlastním umí nasměrovat ke změnám osobním i profesním.

  Koučink s Ilonou mohu všem, kteří stále hledají a nenacházení jen doporučit.

  Mgr. Barbara Brychtová, majitelka penzionu
 • Jana umí s nekonečnou trpělivostí naslouchat a svými znalostmi a neochvějnou intuicí nalézt příčiny i nevědomé vzorce duševního trápení. Byla a je mi oporou v nejtěžších okamžicích. Když selže všechno, ona nikdy. Díky. Sofie.

  Sofie

Ebook zdarma

Slova, která mohou zabíjet
Jak přežít verbální násilí

Zaslat e-book zdarma