Life koučink

Cítíte někdy, že ztrácíte motivaci, jistotu a smysl věcí, které děláte? Víte, že je něco špatně, ale na terapii to zatím rozhodně nevypadá. Nebojte se, nejste v tom sami. Mnoho lidí se během svého života dostane do situace, kdy potřebuje pomoc zvenčí, aby si ujasnili kam směřují. Většina klientů jsou úspěšní lidé, kteří občas potřebují objektivního důvěrníka bez předsudků, aby se utvrdili v tom, co chtějí.

Life kouč s klientem odhaluje jeho vnitřní bariéry a hledá řešení, tak aby se klient osvobodil z nechtěné situaci. Hledají společně, co klient chce a potřebuje a poté plánují cesty, jak toho docílit. Nejdůležitější je ale chuť a odhodlání koučovaného změny dosáhnout. Kouč mu pomáhá navyšovat motivaci a poskytuje jiný úhel pohledu. To umožňuje vidět nové perspektivy a realitu, vytváří nové osobní strategie a rozbíjí sebe limitující přesvědčení a chování, která jsou příčinou uvíznutí a problémů. 

Buďte autentičtí. Zůstaňte tím, kým jste. Věřte ve své vize a nevzdávejte se jich. Nepřizpůsobujte se jiným. Posilujete svoji motivaci. Důvěřujte své intuici.

pro ženy

Myslím si, že doba nikdy nebyla ženám tak nakloněna, jako dnes. Je to výzva, ale také možnost a nutnost volby. Rozhodujete se mezi dítětem a kariérou? Chcete skloubit roli matky s rolí pracující ženy? Jste ve středním věku, v životě se vám ledacos změnilo a vy se rozhlížíte co dál a začít podnikat se vám zdá jako dobrý nápad? Přejete si splnit sny, na které zatím nebyl čas? Svoboda rozhodnout se, jak se svým životem naložit je jedinečná. Jenže i přes naši jedinečnost nás tu a tam svazují vnitřní bariéry, strach a nejistota. … a je tu opět volba. Jak tomu čelit? Koučink je řešení.

pro muže

Od mužů se vždy mnoho očekávalo. Odpovědnost zajistit a postarat se…  Je li toho příliš může se dostavit pocit izolace od rodiny, od přátel i od svých vášní. Ne každý je obklopen kamarády, kterým může nebo chce svěřit svoje pochybnosti, slabosti či sny. Asi jste si všimli, že nejsem muž, ale berte to jako výzvu nebo výhodu. Naprosto důvěrný a nesoudící partner – kouč vám pomůže pokročit dále na vaší cestě. Bez obav můžete mluvit o milenkách, lásce, sexu, o nejskrytějších pocitech a touhách. 

Life koučink lez využít napříč všemi oblastmi života. Kariérou, vztahy, zdravím, komunikačními schopnostmi, sebedůvěrou, volným časem, osobním a profesionálním růstem, stresem, pocity úzkosti, nerozhodností, dovednostmi, vztekem…

Reference

 • Ahoj Ilono, kam se až člověk musí dostat, až k pudu sebezáchovy, aby pro své přežití poničil všechno a všechny a bylo mu to fuk. Dnes to beru jako vlastní pozitiva a hlavně dokázat se odrazit od dna, i když za pomoci mé osobní koučky, tedy tebe. Myslím, že bez tebe by to trvalo déle, ale přišlo by to. Samozřejmě ti děkuji. Upřímně. Tím pádem začínám chápat smysl koučování a začínám to celé vidět jako dobrou věc. Což doteď jsem vnímala jako americkej nesmysl. Nejsem sice zcela přesvědčená, ale má to nějaký smysl a myslí, že ti to jde. Připni si za mne hvězdičku.

  Linda Burianová, anesteziolog, FN Brno
 • Ilona má talent burcovat ve vás otázky, které postupně mění vaše zažité stereotypy. Je přitom velmi přirozená a vždy perfektně připravená empatická žena

  Do mého života vnesla podporu i povzbuzení, umění odhalit proč některé věci nejdou tak jak bych si přála.

  Motivuje k sebepoznávání a s nadšením jí vlastním umí nasměrovat ke změnám osobním i profesním.

  Koučink s Ilonou mohu všem, kteří stále hledají a nenacházení jen doporučit.

  Mgr. Barbara Brychtová, majitelka penzionu
 • Jana umí s nekonečnou trpělivostí naslouchat a svými znalostmi a neochvějnou intuicí nalézt příčiny i nevědomé vzorce duševního trápení. Byla a je mi oporou v nejtěžších okamžicích. Když selže všechno, ona nikdy. Díky. Sofie.

  Sofie

Ebook zdarma

Slova, která mohou zabíjet
Jak přežít verbální násilí

Zaslat e-book zdarma